gecenin kanunu izle hızlı ve öfkeli 8 izle yeni nesil ajan 3 izle

Contact Us

Basketball New Zealand
Physical Address:  Level 1, 55 Abel Smith Street, Wellington, 6011
Postal Address:  PO Box 6052, Marion Square, Wellington, 6141
Phone:  +64 4 498 5950
Fax:  +64 4 472 3623
Email:  bbnz@nz.basketball


CORPORATE
Chief Executive  Iain Potter 04 498 5950

Executive Assistant / Office Coordinator   Vicki Lienert 04 498 5955
022 183 4886
vicki@nz.basketball
Finance Manager Saileen Raj 04 498 5951
027 687 5384
saileen@nz.basketball
Commercial Director Chris Simpson 021 905 395 chris@nz.basketball
Communications Manager Joe Wallace 04 498 5960
021 246 4814
joe@nz.basketball
New Zealand Basketball Foundation Paul Stigley 04 498 5958 foundation@nz.basketball
COMMUNITY
Community Participation Manager Brad Edwards 04 498 5968
027 687 5386

brad@nz.basketball
Coach Development Director Natu Taufale 04 498 5961
022 687 5317
natu@nz.basketball
Manager, Basketball Development & Technology Services Daniel Dawick 09 623 7650
022 6572 842
daniel@nz.basketball
Regional Support Manager Matthew Ruscoe   04 498 5963
022 043 1703
matthew@nz.basketball
Tournaments & Leagues Manager Maree Taylor 04 498 5967
027 687 5383
maree@nz.basketball
Senior Tournaments Coordinator Conor O'Fee 04 498 5956
027 687 5379
 
conor@nz.basketball
Tournaments Coordinator James Liberona-Feek 04 498 5964
027 687 5398
  
james@nz.basketball
3x3 & National Events Manager David Huxford 04 498 5959
021 913 550
david@nz.basketball
Referee Development Manager Melony Wealleans  04 498 5962
027 469 9168
referees@nz.basketball
HIGH PERFORMANCE
General Manager High Performance  Leonard King 04 498 5957
027 607 1522
leonard@nz.basketball
National Team Operations Manager Melinda Hodgson  04 498 5954
027 687 5387
melinda@nz.basketball
National Team Operations Manager Nikolay Mikhalchuk 04 498 5957
027 687 5399
nikolay@nz.basketball
SITEMAP
FANS
TEAMS
COMPEITIONS
INSIDE BASKETBALL
amator turk sikis izle
istanbul escort beylikduzu escort beylikduzu escort sisli escort porno
alanya escort
bitcoin casino
steroid satin al